İstihdam Teşvikleri

Tem 7, 2019 Hizmetlerimiz

Teşvik Danışmanlık Hizmeti

İstihdam teşviklerinden yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenmek için bizi aramanız yeterli. Size tüm detayları ile bilgi aktaralım…

Bilgi ve tecrübemizle, teşviklerden hatasız şekilde, en yüksek oranlarda faydalanmanız için çalışıyoruz. Siz işinizi yürütürken firmanıza soluk aldıracak çalışmaları biz yürütelim. Sigorta Primi maliyetlerinizi azaltmak ve piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlamak için güncel teşvik imkanlarının takibi önem taşımaktadır. Uzman kadromuzla istihdam teşviklerinin iş yerinize uygulanabilirliğini tespit edip, gerekli altyapının kurulmasında ve her ay sistemli şekilde teşvik takibinin yaparak size raporlarımızı sunalım. Yaptığımız çalışmalardan ne kadar kazandığınızı görün.

Mevcut durumda yararlanma imkânı olup da yararlanmadığınız sigorta prim teşviklerinin analizini yapıyor ve teşviklerden maksimum düzeyde fayda sağlayabilmeniz için hizmet sunuyoruz. İlgili yasal düzenlemeleri takip ederek devletin firmalarımıza yönelik mevzuatla sağladığı dönemsel veya uzun süreli destekleri firmalarımıza kazandırmak amaçlı çalışmalar yürüterek destekleri kaçırmamanızın teminatı olmanın gayretindeyiz.

Bu amaçla;
Firmanızın, yararlanılmamış olan prim teşviki, destek ve indirimlerini inceleyerek yararlanılabilir duruma getirebileceğimiz gibi yararlanılmış olan prim teşviki, destek ve indirimleri başka bir prim teşvik, destek ve indirimi ile değiştirilebilecek çalışmalar yürütebiliriz.

İşimiz size kazandırmak.

ile arabulucu